Šv. Mišios už Tauragės Žalgirių gimnazijos bendruomenę 50-ojo Jubiliejaus proga

2022-03-07

Šv. Mišios už Tauragės Žalgirių gimnazijos bendruomenę 50-ojo Jubiliejaus proga

Kovo 4- ąją - šv. Kazimiero Lietuvos jaunimo globėjo dieną buvo aukojamos šv. Mišios už Tauragės Žalgirių gimnazijos bendruomenę 50-ojo Jubiliejaus proga.

Šv. Mišias aukojo klebonas Marius Venskus. Įkvepiančioje homilijoje jaunimo dėmesį atkreipė į tai, kad vien intelektas ir protas ar vien kūnas, ar  tik vien siela negali žmogui duoti visų atsakymų, nes kiekvienas žmogus ir visi įvykiai yra žymiai gilesnė prasmė. Klebonas pilinkėjo kiekvienam rasti savo būdą kaip auginti žmogaus tapatybę ir identitetą.

Mišiose buvo pašventinta Žalgirių gimnazijos vėliava, skambėjo jaunimo balsai – buvo skaitomi dienos skaitiniai, proginiai maldavimai, giedojimas, prasmingi tekstai palydėjo atnešant aukojamas atnašas – vaškinę žvakę, iš avies vilnos veltą paveikslėlį „Kryžių“, mokinių iškeptą pyragą kaip džiaugsmo ir širdžių dosnumo ženklą.      

Gimnazijos Direktorius Jonas Jatautas kalbėdamas papbrėžė, kad Švenčiamas jubiliejus mūsų širdis užpildo begaliniu atsakomybės jausmu už tai, kas vyksta, kas esame, už tai, kuo norime būti. Direktorius dėkojo už šv. Mišių auką, už nuostabią šventę ir laimę būti kartu, bei visai Žalgirių gimnazijai palinkėjo: „Ir šviesa, ir tiesa mūs žingsnius telydi“.

 

Nuorodos kur galima pažiūrėti įrašą ir nuotraukas: