RESPUBLIKINIS INTERNETINIS  PROJEKTAS „LET’S CREATE A STORY“

2023-05-17

RESPUBLIKINIS INTERNETINIS PROJEKTAS „LET’S CREATE A STORY“

          Jau aštuonerius metus Tauragės Žalgirių gimnazijos anglų kalbos mokytojų Vaidos Jucienės ir Gintarės Kolesnikovos iniciatyva vykdomas respublikinis internetinis projektas „Let‘s create a story“.

          Projekto tikslas - ugdyti mokinių domėjimąsi anglų kalba, įkvėpti ir paskatinti mokinius aktyviai, kūrybiškai bei originaliai reikšti savo mintis, bendrauti ir bendradarbiauti. Projekto dalyviai – Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų 8 – 12 klasių mokinių komandos, kurių šiais metais -  net penkiasdešimt devynios Projekto iniciatorės džiaugiasi, jog projektas populiarus respublikos mokyklose ir kasmet sulaukia vis daugiau norinčių jame dalyvauti bei nustebina ir džiugina vis kitokia, originalia,  istorijų knyga su pačių mokinių iliustracijomis.

         Šių metų projekto dalyviai, kurie buvo suskirstyti į komandas, sukūrė bei iliustravo keturiolika istorijų - jos sudėtos į elektroninę knygą. Įdomu tai, kad kiekviena komanda kūrė skirtingą istorijos dalį – pratęsė prieš tai kūrusios komandos istoriją.

       Projektas jau baigėsi, o mokytojos džiaugiasi rezultatu – originalia, gražiais piešiniais iliustruota mokinių kūrybos knyga. Atlikus projekto refleksiją, projekto iniciatorėms negailėta gražių žodžių ir linkėta, kad projektas tęstųsi – juk tai puiki galimybė išreikšti mokiniams savo kūrybiškumą, gilinti anglų kalbos žinias, o mokytojams – bendradarbiauti bei pasisemti naujų idėjų.

         Technologijų amžiuje, kuomet dažnai pamirštamas knygų skaitymas ir jų teikiamas malonumas, mokytojos Vaida ir Gintarė ragina neužmiršti skaitymo. Ir kaip J. Tumas - Vaižgantas yra pasakęs: „ Jei nori surasti gyvenimo kelią, ieškok jo knygų puslapiuose.“

Kviečiame ir Jus pavartyti mokinių kūrybos knygą:
Digital publication