Patinka kriminalai...?

2023-09-27

Patinka kriminalai...?

Patinka fotografuoti? Domina chemija? Nori studijuoti biologiją? Myli šunis, o galžirgus? O gal tau patinka valdyti dronus? Domiesi braižyba? Nori dirbti laboratorijoje? O gal noriskraidyti? Patinka skaičiuoti?

Šiandien II klasių mokiniai, kurie domisi policininko profesija, susipažino, kiek skirtingų skyrių yra policijoje. Tauragės policijos komisariato Kriminalistinių tyrimų skyriaus specialistas supažindino mokinius, kaip kriminalistai padeda išsiaiškinti nusikalstamą veiką. Koks kriminalistinių tyrimų centre darbas, galima susipažinti pažiūrėjus filmuką:
https://www.youtube.com/watch?v=8oACIon710M&feature=youtu.be

Taigi, savo pomėgį paversk darbu: jau dabar norėdamas įsitikinti, kad ši profesija tau tinka, gali tapti jaunuoju policijos rėmėju, po to stojant į policijos mokyklą tau bus pridėtas 1 stojamasis balas. Policijos mokykloje reikės mokytis tik vienerius metus. Po šių metų bus galima dirbti kelių policijos skyriuje. Tolimesnę karjeros kryptį rinksiesi pats. Galima ateiti dirbti į policiją ir baigus aukštąją mokyklą: VU, MRU, SMK.

Rugsėjo 30d. 12 val. Tauragės pilies aikštėje Policijos (Angelų sargų) dienos proga bus galima iš arti pamatyti policininko darbo kasdienybę – pasirodymą surengs moto akrobatai, kinologai, pamatysime rinktinės „Aras“ sraigtasparnius.