Nacionalinė anglų kalbos konferencija „Tolerancija prasideda nuo manęs“

2024-05-10

Nacionalinė anglų kalbos konferencija „Tolerancija prasideda nuo manęs“

     Gegužės 9 dieną Žalgirių gimnazijos anglų kalbos mokytojos surengė 8-12 klasių mokinių nacionalinę virtualią konferenciją anglų kalba „Tolerancija prasideda nuo manęs“, kurios tikslas - pasidalinti mintimis, idėjomis, asmeninėmis patirtimis apie siekimą būti tolerantiškesniems bei tolerancijos svarbą šiuolaikinėje globalioje visuomenėje.
     Konferencijoje dalyvavo 8-12 kl. mokiniai iš 9 miestų ir miestelių mokyklų: Joniškio, Marijampolės, Klaipėdos, Žemaičių Naumiesčio, Šilutės, Pagėgių, Vilkyškių ir Tauragės. Išklausyti 24 pasisakymai nuotoliniu būdu. Dalyviai dalijosi savo mokyklos, Erasmus projektų ir asmeninėmis patirtimis apie ne/toleranciją, apie toleranciją neįgaliesiems, kitaip atrodantiems ar mąstantiems.
      Konferencija vyko dviejose grupėse, o kiekviena kalba buvo vertinama trijų nesusijusių vertintojų, kad būtų užtikrintas objektyvumas ir nešališkumas. Pirmoje grupėje trečioji vieta pripažinta Tauragės „Versmės“ gimnazijos mokiniui, antroji vieta - Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos atstovei, Žalgirių gimnazijos antrokė Christiana Gianni (mokytoja V.Liaudanskienė), vieninga vertintojų nuomone, užėmė pirmąją vietą. Antroje grupėje trečioji vieta skirta aštuntokėms iš Panevėžio ,, Saulėtekio” progimnazijos, antroji vieta atiteko aštuntokei iš Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazijos bei pirmoji vieta - Tauragės Žalgirių gimnazijos antrokei Indrei Racevičiūtei (mokytoja G. Kolesnikova).
      Džiaugiamės ir sveikiname mūsų geriausias.

IMG_0553
foto 1
IMG_0555