Didžiuojamės ir džiaugiamės!  Sveikiname Paulių Mikalauską, IVR1 kl. moksleivį! Laimėjusį Lietuvos mokinių biologijos olimpiadoje pirmąją vietą tarp pačių geriausių Lietuvos dvyliktokų, kur buvo apdovanotas aukso medaliu.

2022-03-24

Didžiuojamės ir džiaugiamės! Sveikiname Paulių Mikalauską, IVR1 kl. moksleivį! Laimėjusį Lietuvos mokinių biologijos olimpiadoje pirmąją vietą tarp pačių geriausių Lietuvos dvyliktokų, kur buvo apdovanotas aukso medaliu.

        Šauniausias Žalgirių gimnazijos jaunasis biologas

      Sausio 21 d. vyko 54-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados savivaldybių etapas, kurio užduotis mokiniai atliko internetinėje MOODLE platformoje. Šioje olimpiadoje mūsų gimnazijos dvyliktokas Paulius Mikalauskas laimėjo I-ją vietą savo bendraamžių tarpe ir buvo pakviestas į Lietuvos mokinių biologijos olimpiados šalies etapą.

      Kovo 17-19 dienomis Vilniuje, VDU Švietimo akademijoje įvyko 54-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada kur olimpiados užduotys buvo atliekamos gyvai. Šioje olimpiadoje Paulius laimėjo pirmąją vietą tarp pačių geriausių Lietuvos dvyliktokų ir buvo apdovanotas aukso medaliu. 

     Dabar vyks atranka į Tarptautinę biologijos olimpiadą (IBO) iš geriausių 10-12 kl. Lietuvos moksleivių. Tikimės, kad Paulius kartu su dar trimis moksleiviais, bus pakviestas atstovauti Lietuvos jaunuosius biologus.

      Paulius Mikalauskas Žalgirių gimnazijoje žinomas kaip puikus mokinys, nes daugelį dalykų jis moka labai gerai, bet didžiausi jo pasiekimai būtent biologijos srityje. Baigęs gimnaziją Paulius ruošiasi studijuoti mediciną, kur tikrai pravers jo turimos žinios ir darbštumas. Manau jis tikrai bus labai geras gydytojas ar mokslininkas, nes visada savo darbą atlieka sąžiningai ir atidžiai. 

       Didžiuojuosi šiuo savo mokiniu ir nuoširdžiai džiaugiuosi visais jo pasiekimais.

Biologijos mokytoja Selvina Pečiulienė

 

Nuoširdžiai dėkojame biologijos mokytojai, Selvinai Pečiulienei!