„Ateities Inžinerijos“ III-ojo sezono (2019 – 2020 m. m.) projektinių darbų konkursas

2020-03-03

„Ateities Inžinerijos“ III-ojo sezono (2019 – 2020 m. m.) projektinių darbų konkursas

7 Žalgirių gimnazijos projektinės veiklos komandos dalyvavo „Ateities Inžinerijos“ III-ojo sezono (2019 – 2020 m. m.) projektinių darbų konkurse 2020 m. spalio 8 d. Konkursui buvo pristatyti 68 respublikos mokyklų komandų darbai, iš jų 25 darbai savo tematikose buvo pripažinti geriausiais arba pelnė kitas nominacijas. Net 3 žalgiriečių projektinės komandos buvo pripažintos geriausiomis ir apdovanotos:

  • „Pastato energetinio efektyvumo vertinimas“ (autoriai: Marijus Merkelis, Andrius Kontrimas ir Justinas Skirmantas, vadovė chemijos mokytoja metodininkė Gitana Banzinienė; AI konsultantės doc. Rūta Mikučionienė ir dr. Vėlūnė Lapinskienė).
  • „Tauragės Žalgirių gimnazijos aplinkos tyrimai“ (autorės Rebeka Rakštytė ir Vesta Milkintaitė, vadovė geografijos mokytoja Genovaitė Straukienė; AI konsultantės: prof. Marija Burinskienė, doc. Eglė Marčiulaitienė ir dr. Vilūnė Lapinskienė).
  • Filmų kūrimo mobiliuoju įrenginiu grupėje už geriausią scenarijų: PD „Mariaus tara“ (autoriai: Vykintė Trakšelytė, Ugnius Augaitis, Meidė Šlamaitė ir Emilis Jurkėnas, vadovė IT mokytoja metodininkė Regina Remeikienė; AI konsultantas lekt. Remigijus Ruokis).

Sveikiname ir nugalėjusių darbų, ir visų kitų šį sezoną pristatytų darbų autorius bei vadovus, kurie tikrai nelengvomis šių metų sąlygomis pasiekė savo užsibrėžto darbo finišą.